KULLANICI:
ŞİFRE:

PROGRAM24/0525/05SONUÇ23/0524/05
11:07 Dişi Tay Deneme Koşusu'nu VALENCIA kazandı "Uzmanın Yorumu" ... 10:59 Erkek Tay Deneme Koşusu’nu HEP BERABER rekor derece ile kazandı “Uzmanın Yorumu” ... 10:47 Eyüp Yıldız'dan Teşekkür Mesajı ... 19:04 T.Y.A.Y.S. Derneği’nin Başkanı bir kez daha Talip ÖZTÜRK oldu ... 17:31 Elazığ At’la Terapi Merkezi Açılışı ve gecenin Marathon Hotel’deki Eğlencesi ... 11:47 SINCLAR, son 100deki müthiş sprinti ve M.Çiçek ile Fikret Yüzatlı koşusunu kazandı “Uzman Yorumu” ... 11:46 Ahmet Kesebir Koşusu’nu ROCK OF SEA kazandı “Uzmanın YORUMU” ... 11:46 DİNÇER ÇEBECİ Koşusu’nu GÖRKEMLİ kazandı “Uzmanın Yorumu” ... 11:45 URASHAN, FARİLYALI ve ODDJOB mücadelesi nefes kesti “Uzmanın Yorumu” ... 11:45 Burhan Karamehmet Koşusunun uzman yorumu ...
Koşu TarihiKoşu SırasıŞehir
12/01/2017 - İSTANBUL - 2. KOŞUDA YER ALACAK KAYITLI ATLAR.
DİĞER KOŞULAR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
2. KOŞU ŞARTLI-3/X-1/DHÖW4 VE YUKARI ARAPLAR((BU KOŞUDA İKİLİ,SIRALI İKİLİ,ÜÇLÜ,PLASE,PLASE İKİLİ BAHİS VARDIR) (BEŞLİ GANYAN,ÇİFTE,1. ÇİFTE BU KOŞUDAN BAŞLAR.))13:301200 Kum 23.000,00TL.
PUANATIN ADITAKISISAHİP - ANTRENORKİLOJOKEYST.TOTOH.EN İYİ DEREREPİST/ŞEHİR
78
1. TULYARBABAKG M.TANİYİT-C.ÇİÇEK59M.BAYDAN3/1134,2,11,7,75591,21,51SNİst591,21,51SN
131
2. ALDALGAKGKDB M.GÖKÇE-SİN.ALTUNDAĞ55B.ÇIĞLA4/1411,5,11,10,33521,20,59SNİst521,20,59SN
39
3. DELİ ÜNVEREN M.E.DEMİRKAPU-B.TANRIKULU60S.ÖZEN1/0106,6,13,12,21551,20,70SNİst551,20,70SN
126
4. EKİNERKG T.TUTUMLU-A.E.AVCI57A.ASLAN3/131,81571,20,68SNİst571,20,68SN
41
5. BUHARALI E.KAYA-İ.KILINÇ58M.ÇİÇEK0/0114,7,52631,20,25SNİst631,20,25SN
85
6. RACİKG H.Ö.YILMAZ-HAKAN EL58H.KARATAŞ6/183,5,77581,21,94SNİst581,21,94SN
21
7. ANILKAYAKGDB B.KAYA-B.ÖZASLAN57GÖKH.GÖKÇE1/1254571,20,95SNİst571,20,95SN
58
8. CERRAH T.ÇELİK-A.E.KARAKURT59S.ALTINDAĞ1/054,7,4,3,11,75531,21,87NRBur571,23,87SN
61
9. ŞANSKÜPÜKGK B.ARSLAN-H.HARMANBAŞI56GÖK.BEKTAŞ6/0611,3,7,11,9,48521,21,49SNİst521,21,49SN
94
10. KORCANKGK T.İ.AKSOY-S.ARSLAN57G.YILDIZ13/012,9,8,52521,20,22SNİst521,20,22SN
12
11. KATHMANDUKGKDB H.NAYMAN-V.KARAKAYA53M.B.SAKALLILAR1/0125,5,3,13,8,30531,21,56SNİst531,21,56SN
16
12. NUŞANINOĞLUKGKDB A.ÇELİK-F.E.AKIL57F.YÜKSEL1/0711,15,3,13,32541,21,54SNİst541,21,54SN
9
13. BAŞHEKİMKGK B.ARSLAN-N.KAYA57HAKAN YILDIZ3/198,11,10,26551,23,38NRKoc571,26,60SN
(9.ŞANSKÜPÜ - 13.BAŞHEKİM EKÜRİDİR)
Kayıtlı olup silinen atlar : BÜYÜK YENER 57 (H.Altunbaş), İRFAN 57 (Y.Kiliç), KADİREFE 58 (Hüs.Kaya), AĞACEMAL 60 (M.Baydan), ÖMERHANBEY 63 (Ş.Çelik), HOPA BEYİ 55 (Es.Çetin), RABAT GÜZELİ 58 (S.Özölke), ZAL 63 (F.Yapici), KURT DERELİ 57 (Y.Demirkiran), BEYAZ KULE 56 (Mah.Baykara)
Altılı için sıralama : 2 - 4 - 10 - 6 - 1 - 9 - 8 - 5 - 3 - 7 - 12 - 11 - 13 -
© 2007 - HURKONT Bülten Dağıtım Ltd. Şti. her hakkı saklıdır.