KULLANICI:
ŞİFRE:

PROGRAM28/0329/03SONUÇ27/0328/03
17:12 28 Mart Cumartesi DUBAİ AGF Yüzde Tablosu ... 17:10 Begüm Atman Karataş Sevenleri tarafından kabri başında anıldı ... 17:00 Lider Form Ekibi’nin 6’lı Şovu Devam Ediyor 3.550,17 TL ... 16:35 Üyelerimize duyuru; sol üst köşede alt alta yazılı olan şehirlerin herhangi bir tanesine tıkladığınızda sağ köşede o ile yarış sonuçlarını görebilirsiniz ... 16:35 Soner Hazinedar takipçilerine 3.550,17 TL Kazandırdı ... 16:02 TJK Nisan Ayı Aşılama duyurusu yayınladı ... 14:52 28 Mart Cumartesi BURSA AGF Yüzde Tablosu ... 19:25 Begüm Atman Karataş 28 Mart’ta sevenleri tarafından kabri başında anılacak ... 10:27 Erhan Yavuz, jokeyliği yurt dışında sürdürme kararı aldı ... 19:08 Nisan ayı yurt dışı yarış takvimi belli oldu ...
ESKİ SİTE
Tarih:05/06/2007
Saat:18:13
HÜRKONT GRUBUNDAN BENZERSİZ HİZMET
HÜRKONT GRUBU YAYINLARINDA BİLGİ EDİNMEK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMADI.....ŞİMDİ SIKI DURUN İSTANBUL İZMİR YARIŞLARINDA 2 PROGRAM BİR ARADA... BOL PERFORMANS, GALOP VE UZMANLARIN TAHMİNLERİ AYNI FİYATA....

Yarış Alemi yarış camiasının kralı. Kraldan yarış sever gerçek bir hizmet 8 sayfa İstanbul 8 sayfa İzmir 30 Aralık’a kadar devam edecek olan Perşembe günleri gündüz İstanbul gece İzmir yarışları için diğer 8 sayfa At yarışı gazeteleri gibi ayrı ayrı değil ikisi bir arada tek gazete fiyatına  deneyimli uzman kadrosuyla kazanmaya yardımcı olmaya çalışacaktır. Gazetemizi ön yüzü 8 sayfa İstanbul olup Arka yüzünü ters çevirdiğiniz zaman 8 sayfa İzmir gazetesi olacaktır.

AT YARIŞINDA DOĞRU BİLGİ KAZANDIRIR
TÜRKİYE’NİN TERCİHİ BENZERSİZ RAKİPSİZ HİZMETLERİYLE İSTANBUL 16, İZMİR 8,  24 SAYFA BOL PERFORMANS, GALOP VE UZMAN TAHMİNLERİ YARIŞ SPORDA!..

İstanbul 16, İzmir 8 Sayfa özel hazırlanan sayfasında iki gazete tek gazete fiyatına bulabilirsiniz. Gazetemizin ön yüzü 16 sayfa İstanbul, arka sayfalarını ters çevirdiğiniz zaman uzman ekibimizin özel hazırladığı 8 sayfa İzmir gazetemizi sıralama şeklinde bulabilirsiniz. İstanbul ve İzmir yarışlarında YARIŞ SPOR size yeter. At yarışlarında kazandırmanın tek adresi  24 sayfa YARIŞSPOR’ dur.


HERKES OKUYUP BİLGİ SAHİBİ OLSUN DİYE YARIŞSEVERLERİMİZE GERÇEK HİZMET BÖYLE OLUR. İSTANBUL 8 İZMİR 8 OLUP 16 SAYFA TEK GAZETE FİYATINA İŞTE FARKIMIZ!

Biz diğer 8 sayfa At yarışı gazeteleri gibi ayrı ayrı değil 8 sayfa İstanbul, 8 sayfa İzmir 16 sayfa tek gazete fiyatına çıkıyoruz.  Çünkü biz Güncel’in geniş uzman kadrosunu Türkiye’de çıkan at yarışı gazetelerinin en doğru ortalama bilgisayar puanlaması sizlerin kazanmanıza yardımcı olmaya devam edecektir. Çünkü kaybetmek kaderiniz değil, kazanmak  sizinde hakkınız. İstanbul ve İzmir yarışlarında 16 sayfa çıkacak özel Güncel sayısı size yeter farkı fark etmez için alın diğer 8 sayfa at yarışı gazete sayfalarıyla arasındaki farkı fark edin. Önyüz İstanbul arka, arkaya 8 sayfa İstanbul,  arka sayfayı ters çevirdiğiniz zaman sayfa sıralamasına göre İzmir yarışlarını bulabilirsiniz.


FOTO FİNİŞten benzersiz bir hizmet. Herkes okusun bilgi sahibi olup, kazansın diye...

Perşembe gündüz ve gece koşulan yarışlar için İSTANBUL 8 SAYFA, İZMİR yarışları için 8 SAYFA ikisi bir arada 16 sayfa tek gazete fiyatına. Yarış severe gerçek hizmet böyle olur. Türkiye’nin en seçkin Kondüsyoner ve Haber Alma Ekiplerini kadrosunda bulunduran 9 yıldır yarış camiasına hizmet veren bu günlere yarış severlerin katkılarıyla gelen gazetemiz 30 Aralık’a kadar sürecek gündüz İstanbul gece İzmir yarışları için 8 sayfa İstanbul, 8 sayfa İzmir yarışları için hazırlanmış 16 sayfa at yarışı gazetemizi tek gazete fiyatına alabilirsiniz. Gazetemizin önyüzü 8 sayfa İstanbul, arka yüzünü tersten çevirdiğiniz zaman 8 sayfa İzmir yarışlarının sıralanmış sayfalarını bulacaksınız.


PADOK'TAKİ HİZMET KALİTESİ BİTMEZ

(24 sayfa) 16 sayfa İSTANBUL, 8 sayfa İZMİR tek dergi FİYATINA...

16 sayfa İstanbul, 8 sayfa İzmir perşembe günleri gündüz İstanbul, gece İzmir yarışlarının olması nedeniyle 16 sayfa İstanbul, 8 sayfa İzmir özel hazırlanan sayısı ile 16 sayfa tek gazete fiyatına dergimizde bulabilirsiniz. Uzman deneyimli kadromuzca özel hazırlanan perşembe sayımızın önyüzün 16 sayfası İstanbul, arka yüzünü ters çevirdiğiniz zaman 8 sayfa sıralanmış bir şekilde İzmir gazetemizi bulabilirsiniz.  KALİTE FARKIMIZDIR....

© 2007 - HURKONT Bülten Dağıtım Ltd. Şti. her hakkı saklıdır.